Kruszywa Łask Logo
Stal budowlana

Stal budowlana, pręty stalowe żebrowane, gładkie

Witamy serdecznie, zachęcamy Państwa do zakupu wysokiej jakości materiałów stalowych. W swojej ofercie posiadamy m.in.

  • stal budowlana
  • pręty żebrowane
  • pręty gładkie

Dostępne są różnego rodzaju wymiary – jeżeli interesują Cię szczegóły skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nas osobiście w siedzibie firmy w miejscowości Łask. Nasza stal, to doskonały materiał niezbędny przy budowie różnego rodzaju obiektów czy konstrukcji. Zapraszamy!

Stal zbrojeniowa – oferta

Wysokiej jakości stal budowlana to niezbędny element dużej ilości prac budowlanych. Pręty stalowe czy pręty żebrowane są obecne niemalże w każdym projekcie budynku, ponieważ zapewniają stabilność konstrukcji.

Wysokiej jakości stal budowlana

Oferujemy m.in. pręty stalowe i pręty żebrowane o różnej klasie. Posiadamy odpowiednią stal do konstrukcji żelbetonowych czy do budowania zbrojenia nośnego. Zaopatrują się u nas osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa przemysłowe głównie z miejscowości Łask i Łódź, które potrzebują stałego dostępu do dobrej jakości stali budowlanej.

Pręty stalowe - rodzaje

Pręty zbrojeniowe gładkie są wykorzystywane w przypadku budowy na niestabilnym gruncie (np. zagrożonym zalaniem). Z kolei pręty żebrowane charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne (m.in. skrajne temperatury) i wykorzystuje się je do wzmacniania konstrukcji, np. do tworzenia żelazobetonu. Pręty żebrowane różnią się od tradycyjnych prętów stalowych dodatkowym żebrowaniem na całej powierzchni, które zwiększa przyczepność. Wszystkie rodzaje stali budowlanej są też stosowane przy konstrukcjach stalowych.

stal budowlana

Stal budowlana w Łodzi i Łasku

Kierujemy naszą ofertę stali budowlanej do klientów indywidualnych oraz biznesowych (inwestorów) z miejscowosci Łódź i Łask, którzy poszukują stałego dojścia do wysokiej jakości stali zbrojeniowej. Oferowane przez nas materiały posiadają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają, że spełniają one niezbędne normy i są odporne na różnego rodzaju czynniki (w tym zewnętrzne).

Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia ceny stali budowlanej!