Kruszywa Łask Logo

Węgiel - kostka, orzech, ekogroszek, miał

W naszej ofercie znajduje się węgiel kamienny, pochodzący z najlepszych kopalń w kraju. Jest on gwarancją uzyskania najlepszych parametrów cieplnych, połączonych z duża wydajnością energetyczną. Czysty, dostępny w różnych gramaturach, sprzedawany luzem oraz pakowany w workach. Zapewniamy transport i rozładunek węgla we wskazane miejsce – zachęcamy głównie osoby / firmy z miejscowości Łódź / Łask i okolice. Zapraszamy również po odbiór osobisty w naszej siedzibie w Łasku.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • kostke
  • orzech
  • ekogroszek
  • miał

Naszą ofertę wyróżnia wysoki stosunek ceny do wartości opałowej. Dobre parametry ekogroszku, węgla kostki i węgla orzech pozwalają na zaspokojenie potrzeb grzewczych domu bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm z miejscowości Łódź, Łask i okolice.

Węgiel kostka

To jedno z najpopularniejszych paliw stałych, stosowanych w piecach stalowych i żeliwnych. Jego powszechność wynika z uniwersalności – można nim palić w prawie każdym kotle. Węgiel kostka w naszej ofercie to wysokiej jakości węgiel o różnym typie.

Ekogroszek

Oferujemy ekogroszek z najlepszych frakcji węgla kamiennego. Wysoka jakość gwarantuje wolne spalanie, a jednocześnie dużą wydajność energetyczną. Sprzedawany przez nas ekogroszek świetnie sprawdzi się w niskoemisyjnych kotłach. Co istotne, wyróżnia się niskim poziomem emisji szkodliwych związków.

Węgiel orzech

To rodzaj węgla, który charakteryzuje się dużym uziarnieniem. Sprawdza się w domowych kuchniach i piecach zasypowych, a niska zawartość popiołu sprawia, że nie zapycha pieca. Z kolei dzięki wysokiej wartości opałowej jest najbardziej ekonomicznym wyborem.

Miał

Dostępny w naszej ofercie miał to rodzaj węgla kamiennego w formie drobnej frakcji. Klienci doceniają go za niską ceną (w stosunku do opału o większej granulacji) i wysoką wydajnością energetyczną. Polecamy stosować go jako samodzielne paliwo lub uzupełnienie tradycyjnego węgla kamiennego.

Zapraszamy do kontaktu i poznania cen poszczególnych paliw opałowych. Niezależnie od tego, czy palisz w piecu ekogroszkiem, czy miałem, zaoferujemy odpowiednią formę opału i dowieziemy go pod Twoje drzwi!

Ekogroszek ekoret 26-28 MJ

Ekogroszek ekoret 26-28 MJ

Ekogroszek pieklorz 26-28 MJ

Ekogroszek pieklorz 26-28 MJ

Kostka boberek 28-30 MJ

Kostka boberek 28-30 MJ

Miał boberek 26 MJ

Miał boberek 26 MJ

Orzech boberek 28-30 MJ

Orzech boberek 28-30 MJ